Kültür ve Turizm

Müze Kart İle 20 YTL’ye 300’ü Aşkın Bedava Müze
Müze Kart ile 300 aşkın müze ve ören yeri sadece 20 YTL. Evet, yanlış duymadınız, ya da okumadınız merak etmeyin. Hele ki öğrenci ya da öğretmenseniz kart bedeli sadece 10 YTL.
Müze kart
Bakalım müze Kart, nereden nasıl temin edilir? Hangi müze ve ören yerlerinde geçerlidir? Şartları koşulları nelerdir?
Müze Kart Nedir: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan 300’ü aşkın müze ve ören yerinde geçerli, yıllık 20 YTL ödeme yaparak alabileceğiniz bir karttır.

Müze Kart’ı Nasıl Temin Edebilirim: http://www.muzekart.com sitesinden, Müze Kart satış noktalarından, Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi, İstanbul Topkapı Sarayı Müzesi, İstanbul Ayasofya müzesi, İstanbul Arkeoloji Müzesi, İstanbul Kariye Müzesi, İzmir Efes Ören Yeri, İzmir Bergama Akropol Ören Yeri, İzmir Efes Müzesi, İzmir St. Jean Anıtı, Antalya Arkeoloji Müzesi, Antalya Aspendos Ören Yeri, Antalya Perge Ören Yeri, Antalya Myra Ören Yeri, Antalya St. Nicholas Ören Yeri, Antalya Alanya Kalesi, Konya Mevlana Müzesi, Çanakkale Truva Ören Yeri, Nevşehir göreme Açık Hava Müzesi, Muğla Bodrum Su Altı arkeoloji Müzesi, Aydın Afrodisias ören Yeri, Ankara Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü, Dösimm İstanbul İşletme Müdürlüğü, Türsab İstanbul.
kaynak

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s